OPIS OSIEDLA

Osiedla mieszkalne to przestrzeń, w której przebywają i dorastają nasze dzieci. Powinna być zatem odpowiednio zaprojektowana by służyła nam swoją funkcjonalnością i cieszyła oko. Zabudowa szeregowa (tzw. Szeregówki) czyni osiedle nowoczesnym i kameralnym miejscem
chroniącym nasza prywatność. To miejsce relaksu i swobodnego wypoczynku. Istotą przyjaznego osiedla jest wysoka jakość oraz walory estetyczne. Ważny jest wysoki standard wykończenia bo przecież diabeł tkwi w szczegółach.

Nasza inwestycja powstaje w kameralnej, spokojnej części Skawiny. Mieszkanie na takim osiedlu zapewni prestiż oraz nieoceniony komfort spokoju od zgiełku miasta a jednocześnie szybki do niego dojazd.
Nasze nowe osiedle w Skawinie jest nowoczesnym kompleksem domków otoczonych terenami zielonymi zapewniając tym samym możliwość aktywnej rekreacji wśród zieleni. Ten aspekt jest niezwykle istotny zwłaszcza teraz gdy jakość powietrza w Krakowie pozostawia wiele do życzenia.
W pobliżu osiedla znajdują przedszkole, szkoła podstawowa, technikum oraz pływalnia. W odległości kilkuset metrów od domków zlokalizowany jest Park Miejski.

Całe otoczenie osiedla sprzyja aktywnemu wypoczynkowi. Natomiast z myślą o najmłodszych lokatorach na terenie osiedla zaprojektowany został plac zabaw w północno wschodniej części osiedla.
Nasze osiedle w Skawinie to elegancki i kameralny zespół 6 domków dwulokalowych w zabudowie szeregowej. Optymalne rozplanowanie oraz wysoka jakość wykonania przekłada zapewniają komfort mieszkania.